Eshop ako mobilná appka

od januára 2021

Použité technológie

Power Apps, Power Automate, SharePoint, Microsoft 365, Exchange

Pre operačné systémy

Android, iOS & Windows

Automatický export údajov

TXT pre Omegu Kros

Využívané funkcie

foto, Email s prílohou, PDF objednávky, online načítanie údajov o firme

Klient

KIBOSPORT

Farebný motív

tmavý & svetlý

Dátový režim

online & offline

_predstavujeme Power Apps

mobilnú aplikáciu Eshop

Appka Eshop je vyvíjaná pre interných predajcov, ktorým výrazne uľahčuje a zrýchľuje proces objednávky u zákazníka. Doteraz zdĺhavo vypisovli papierové objednávky priamo pred klientom, s aplikáciou v Power Apps predajca na pár kliknutí vyplní a odošle objednávku do databázy v cloude (SharePoint) pre ďalšie spracovanie a vystavenie faktúry. Údaje o klientovi Power Apps automaticky načíta z FinStatu spustením procesu v Power Automate. Maximálny užívateľský komfort zabezpečuje aj plne automatický export objednávok do formátu TXT pre Omegu Kros.

Aplikácia je užívateľsky jednoduchá a plne funkčná na všetkých zariadeniach (notebook, iMac, PC, tablet, smartfón) bez ohľadu na operačný systém (iOS, Android, Windows).

NÁHľADY OBRAZOVIEK V POWER APPS [appka eshop]

Eshop ako mobilná aplikácia je vyvíjaná v prostredí Power Apps a Power Automate, umožňujúca zapisovanie objednávok či už v online režime (s prístupom na internet) alebo v offline režime bez momentálneho prístupu na internet.
Databáza uložená na SharePointe je prístupná aj cez webové prehliadače alebo samostatnú aplikáciu od Microsoftu pre iOS a aj pre Android.
SharePoint pre Eshop

SharePoint pre Eshop

_video o Power Apps - Eshop ako mobilná aplikácia

Pozrite si krátke video z reálneho fungovania a odozvy na zariadení iPhone 8. Mobilná aplikácia Eshop extrémne rýchlo vybaví objednávku, načíta kompletné údaje o firme z online portálu finstat.sk a jednoducho priloží prílohu k odoslanej emailovej objednávke.

Máte pre nás nový projekt?